Choď na obsah Choď na menu
 


Problémy s kamarátkoui?

6. 3. 2011

 

Obrázok

1. Problém: Kamarátka na výslní

Vždy ste boli skvelé kamošky, jedna druhú ste doplňovali a vedeli ste sa skvele zabávať...ale zrazu sa s ňou niečo stalo začala sa viac zaujímať o chalanov, stala sa obľúbenejšou, a na teba už takmer zabudla...žeby jej stúpla sláva do hlavy?

Riešenie: Skús svoju kamarátku zavolať na menší rozhovor v ktorom s ňou preberieš všetko čo sa ti nepozdáva a spýtaš sa prečo sa takto zmenila...nezačni na ňu kričať, to nepomôže pekne sa s ˇou medzi štyrmi očami porozprávaj :) Na utuženie priateľstva ju skús poprosiť o pár tipov ako zabodovať napríklad u chalanov ;-)

 

2.Problém: Kamarátka sa dostala do zlej partie

Tvoja kamarátka sa dostala do novej partie. To by možno nebol až taký problém. Ale zistila si že v tej partii pijú,fajčia a podobne. Samozrejme že sa o kamarátku bojíš, a máš na to právo...toto je fakt vážna vec.

Riešenie: Kamarátka je vo veľkej kaši...v takejto partii sa môže dostať k alkoholu a drogám aj ona!! To je veľmik nebezpečné. Upozorni ju na to skôr než už bude neskoro. Vážne sa s ňou porozprávaj a povedz že sa o ňu bojíš pretože je to fakt vážne! Mala by vážne popremýšlať nad tým s kým sa začne stretávať.

 

3.Problém: Kamarátka sa sťahuje!

Poznáte sa už od malička, viete všetky svoje tajomstvá a máte sa veľmi radi. Ale kamarátka ti oznámila že sa sťahuje a dokonca nebude chodiť ani do rovnakej školy..čo teraz?

Riešenie: Bude to pre teba ťažké, ale aj to treba prežiť. Veď to predsa neznamená že sa už nikdy neuvidíte! :) Môžte si písať, raz za čas sa aj stretávať...nebude to určite také strašné ako si myslíš :) Aj tak sa predsa nesťahujú všetci tvoji kamaráti :)

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.